PODNIKOVÁ PRODEJNA

na adrese pekařství : Mitrovická 67, Ostrava- Stará Bělá:  Google Maps

Prodejní doba:  pondělí - pátek  6:00 - 17:00

                        soboty, neděle a svátky zavřeno


Vaše objednávky a rezervace výrobků (více v sekci objednávky), náměty a připomínky přivítáme osobně na prodejně nebo na telefonních číslech: 596 769 441, 774 505 676 (T-mobile)

Prodej pečiva a mouky na zkrmení - nabízíme k okamžitému odběru smetkovou mouku (neznečištěnou) a chléb, vše vysušené při teplotě 70st.C.

 

Vážení zákazníci, od 21.9. do odvolání nepřijímáme objednávky na sladké pečivo, tyčinky a žitnou cihlu. Děkujeme Vám za pochopení.


SMLUVNÍ PARTNEŘI - ODBĚRATELÉ

Chléb a pečivo rozvážíme v časných ranních hodinách od pondělí do soboty v Ostravě a nejbližším okolí. Našimi odběrateli jsou tuzemští podnikatelé a společnosti podnikající v maloobchodě, cateringu nebo stravovacích službách. Všem odběratelům poskytujeme reklamní materiály s informacemi o naší pekárně a výrobcích pro zákazníky.

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás prosím na výše uvedeném telefonním čísle, dohodneme termín návštěvy u nás nebo na Vaší provozovně spojený s představením našich výrobků, včetně ochutnávky a seznámení s aktuálním velkoobchodním ceníkem.

Slevy: Při vyšších odběrech nabízíme smluvní slevy z aktuálních cen a pro odběratele s výhradním zastoupením platí zpětný odběr do 10% nakoupeného objemu chlebových výrobků za účtovací období. Zajímavé slevy poskytujeme také při vlastním odvozu.

Provize:  Za každý dohodnutý uskutečněný obchod se třetí smluvní stranou, trvající minimálně 3 měsíce, případně jednorázový v objemu nad 10tis. Kč, nabízíme dohodci smluvní provizi.

Reference na nás Vám mohou poskytnout např.:

"Náš Grunt" ve Frýdku-Místku, Hlučíně a Ostravě - Porubě

Budoucnost SD

SEVAL spol. s r.o.

Pan Petr Škrábek - House catering

Hospůdka "U Machů" v Polance n/O

"U nás z farmy" v Ostravě - Výškovicích


Děkujeme všem zákazníkům za projevenou přízeň a obchodním partnerům za spolupráci.